MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5602471

nr 560 2471

Byrå

sent 1800-tal, längd: 90, djup: 47, höjd: 80

Kondition: skadad, slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

250 kr

måndag 12 januari 2009
kl 19:48:00

10/1 01:10:44 1      200 kr
12/1 15:36:48 2      Vinnande bud